آزمونِ جی1 – سوالاتِ آزمونِ آزمایشیِ گواهی‌نامه‌یِ رانندگیِ جی1 انتاریو، به صورتِ آنلاین و رایگان

G1 Practice Test in Farsi

آزمونِ آزمایشیِ رایگانِ برای رانندگانِ انتاریو. این بخش از سوالاتِ آسان و قابل‌فهم، صرفاً به منظورِ تمرین و آمادگیِ شما، برای آزمونِ جی1 انتاریو و آیین‌نامه‌یِ راهنمایی‌ورانندگی، طراحی شده است. لطفا به خاطر بسپارید که آزمون‌ها، فقط برای تمرین و آمادگیِ شماست، و سایتِ ما، هیچ گونه تضمینی، در قبالِ قبول شدن یا نشدن شما در آزمون اصلی جی1 نمی‌دهد. اگرچه، نمونه سوالاتِ ما، جامع و فراگیر است و قبل از آزمونِ اصلی، حداکثرِ آمادگی را، در شما ایجاد می‌کند.

Advertisement

با نظر به اینکه تمام تلاشها، مبنی بر دقیق و کارآمد بودنِ اطلاعاتِ موجود صورت گرفته، نویسندگان و کارکنانِ apnatoronto.com ، هیچگونه مسئولیتی، در قبالِ رخ دادنِ خطا و یا از قلم‌افتادگی‌ها ندارند.

 

آیا می‌دانستید؟ دارندگانِ گواهی‌نامه‌یِ جی1 می‌توانند با گذراندن دوره‌هایِ آموزشِ رانندگیِ موردِ قبول توسط ام.تی.اُ در آموزشگاه‌هایِ راهنمایی‌ورانندگی، از 4 ماه تخفیف، در مدت زمانِ 12 ماهه‌یِ دوره‌یِ گواهی‌نامه‌یِ جی1 برخوردار شوند. همچنین ممکن است در هنگامِ خریدِ خودرویِ نو، دسته دوم، اقساطی و یا خودروی خریداری شده با وام، شامل تخفیف بیمه شوید.

 

ما، برای هر قسمت از آزمون آزمایشی جی1، آزمون‌های آزمایشی متعددی داریم. به منظورِ کسبِ آمادگیِ کامل، شما می‌توانید از مزایای این آزمون و کتابِ رسمیِ راهنمایی‌ورانندگی انتاریو استفاده کنید.

 

این آزمون، کاملاً رایگان (و جالب) است. امتحانش کنید!

 
اعلامیه مهم

آزمونِ کتبیِ آیین‌نامه‌یِ راهنمایی‌ورانندگی جی1 انتاریو به فارسی قابل دسترس است

[wpdevart_facebook_comment]